Mos e besoni po deshët, por kjo është 70 vjeçarja që sfidon vajzat e reja (FOTO LAJM)

Vera Wang është 70 vjeçarja më e famshme në botë.

Ajo është stiliste, por më shumë se profesioni vëmëndjen e tërheq paraqitja e saj.

Verën e krahasojnë me 20 vjeçaret e për më tepër në fotot e fundit 70-vjeçarja ka habitur rrjetin.

Komentuesit kanë hedhur teori të shumta mbi “rininë” e saj, ndërsa disa prej tyre shkruajnë se ajo pi gjak njëbrirëshi, për të qenë gjithë kohën e re.

Sekretin e saj natyrisht që askush nuk e di, por është e haabitshme që një 70-vjeçare të ketë këtë formë dhe asnjë rudhë.


Shtuar 12.05.2020 14:02