Këta VIP-a fitojnë milionat, por e kanë makinën më të lirë se jotja (FOTO LAJM)

Të qenurit VIP nuk do të thotë detyrimisht të jesh një njeri i komplikuar dhe të bësh jetë luksi në çdo detaj.

VIP-at në fotogalerinë e mësipërme janë ndër më të pasurit në kategorinë e tyre dhe zgjedhin të jenë të thjeshtë, ndoshta ky është edhe çelsi i suksesit të tyre.

Për më tepër ndini fotogalerinë e mësipërme./albeu.com/


Shtuar 2.04.2020 12:26