Duket si 20, por kjo grua i ka thyer pritshmëritë (FOTO LAJM)

Gjithmonë është diskutuar se cili është sekreti i grave dhe vajzave aziatike të cilat duket gjithnjë shumë të reja.

Këtë herë publiku kinez dhe ai kudo nëpër botë, kanë mbetur pa fjalë nga një grua e cila duket si një 20 vjecare, por në fakt është 47 vjec.

Zhong Xiaorong, nga Pekini, përpiqet që kohën që nuk është në punë apo duke dalë me shoqërinë, ta kalojë në palestër.

Shpesh ajo ngacmohet edhe nga djem të rinj, të cilët përballë linjave të kësaj bishe, turbullohen lehtë. /albeu.com/


Shtuar 10.07.2020 19:51