Zgjerohet harta edhe në Fier, konfirmohen tre raste të reja me Covid-19

Janë konfirmuar tre raste të reja me koronavirus në Fieri.

Abcnews.al raporton se bëhet fjalë për tre pjestarë të një familjeje në lagjen “Afrimi i Ri” në qytetin e Fierit.

Mësohet se ata nuk kanë patur histori udhëtimi jashtë gjatë javëve të fundit dhe dyshohet se janë infektuar nga kontakte rastësore.


Shtuar 16.04.2020 07:42