Tmerrohet gruaja e moshuar në Pukë, dy persona e dhunojnë dhe e grabisin

Tmerr per nje grua te moshuar ne Puke. Dy persona, ende te paidentifikuar i kane hyre ne banese, e kane dhunuar dhe me pas e kane grabitur. Ngjarja ka ndodhur ne fshatin Kishagji të Pukës është grabitur nga dy persona.policia-puke

News 24 raporton se se dy persona kanë hyrë në banesën e 70- vjeçares Mrik Ndojës, e kanë lidhur dhe e kanë goditur.

Më pas ata i kanë marrë edhe paratë asaj, por shuma ende nuk dihet. Policia ka nisur hetimet per zbardhjen e ngjarjes.


Shtuar 20.08.2020 06:44