Tirana bie në “gjumë”, pas kaq kohësh i zbrazët dhe i qetë (FOTO LAJM)

Tirana tashmë prej disa ditësh i ngjan një qyteti të shkretë.

Lëvizjet tashmë janë të pakta, automjetet mungojnë dhe njerëzit i janë kthyer bicikletave, të vetmet që vihen re në rrugët e boshatisura.

Nga një qytet i zhurmshëm, plot jetë dhe gjallëri kryeqyteti duket i zbrazët. /albeu.com/


Shtuar 17.03.2020 08:47