Thyen rregullat e koronavirusit, lojtari i PSG bën veprimin e çmendur pas kualifikimit (VIDEO)

Paris Saint Germain ka siguruar kualifikimin në çerekfinale të Champions Leagues.

Francezët mposhtën 2-0 Dortmundin në ndeshjen e kthimit dhe në fund lojtarët kanë festuar në mnyrë të shfrenuar me tifozët.

Futbollisti Laëyn Kurzaëa doli nga stadiumi, ende me unfirmomën e lojës, për të festuar mes tifozëve duke kënduar dhe duke u përqafuar!

E gjitha kjo duke injoruar alarmin e dhënë nga Organizata Botërore e Shëndetësisë për shpalljen e Pandemisë!

Lojtari i PSG-së theu rregullat strikte për parandalimin e koronavirusit.


Shtuar 12.03.2020 15:04