Stresi dhe Morena Taraku vijnë me një tjetër duet (FOTO LAJM)

Dyshja janë miq shumë të mirë.

Miqësia e tyre ka ndikuar pozitivisht edhe në projektet muzikore që dyshja kanë sjellë ndër vite.

Stresi me një postim të bërë së fundmi në profilin e tij zyrtar në Instagram ka treguar se ata janë duke punuar një tjetër bashkëpunim.

Ai ka publikuar një foto të duetit ‘Ki me bo’, dhe ka shkruar një tjetër projekt i madh do vjen së shpejti, pa dhënë më shumë detaje.


Shtuar 23.08.2020 19:21