S’përmbahet biznesmeni Elton Ilirjani: 25 deputetë shqiptarë janë biseksualë, ma kanë kërkuar mua (VIDEO)

Biznesmeni Elton llirjani ka folur sot për temën që lidhej me sharjet dhe komentet fyese që vijnë nga politikanët për komunitetin LGBTI.

Ilrjani tregoi publikisht në emision se 25 persona në parlament janë biseksualë duke iu drejtuar atyre që të mos sillen si hipokritë pasi vetë i bëjnë gjërat si minjtë.

Më tej ai shtoi se bodyguardët e personave që janë në parlament paguhen nga 50 euro nga njerëzit e huaj duke i cilësuar ato si prostituta.

“Njerëzit që janë në parlament janë shumë, 5 tha janë gej, janë 25 biseksual, ngjitur me Bajrakun, Gjizën. Mos të hiqen si hipokritë. Mos të më ndëshkojnë mua dhe Xhenin, e vetë ti bëjnë si minj. Bodyguardet e tyre paguhen nga 50 dollarë nga të huajt, janë prostituta”, deklaroi Ilirjani i ftuar në emisionin “Ftesë në pesë” në Top Channel.


Shtuar 19.05.2020 19:35