Spektakolar Gjasula, shënon super gol me kokë dhe i heq nga duart fitoren Schalkes (VIDEO)

Klasu Gjasula është rikthyer te goli.

Ai barazoi ndeshjen e Paderbornit në ndeshjen kundër Schalkes në transfertë duke barazuar shifrat në 1-1 pasi më parë vendasit ishin në epërsi, por goli i shqiptarit me kokë në minutën e 81 i dha një pikë skuadrës së Paderborn e cila lufton për mbijetesë këtë sezon. /albeu.com.


Shtuar 8.02.2020 16:26