Shoku i Ronaldinhos ngre alarmin: Ka humbur buzëqeshjen, ai nuk ndihet mirë

Shoku i Ronaldinhos Nelson Cuevas ka ngritur alarmin për legjendën braziliane të futbollit.

Sipas tij ai nuk ndihet mirë dhe ka humbur buzëqeshjen.

“Ai është në një burg. Vend ku nuk ëshë mësuar. Por, ai është i pafajshëm” ka thënë Cuevas.

“Ai nuk është i lumtur aspak. Sot, për shkak të situatës nëpër të cilën po kalon, ai ka humbur buzëqeshjen. Ai as nuk e di se ku është” ka shtuar ish anëtari i River Plate.

“Ronaldinho ka rënë në kurth, autoritetet e dinë se ai është i pafajshëm. Ai ka përdorur dokument real, me përmbajtje të rreme, ai është viktimë” ka thënë Cuevas.


Shtuar 29.03.2020 09:54