Ra nga skela duke punuar, humb jetën 50 vjeçari nga Fieri

Një punonjës në lagjen “11 Janari” në Fier është rrëzuar nga kati i dytë i një godine.

Punonjësi ka rënë nga skela ndërsa punonte me lyerjen e fasadës.

Si pasojë e rënies punonjësi është lënduar dhe është dërguatr utgjrnve në Tiranë, por ka gjetur vdkjen.

Punonjësi ishte 50 vjeç. /albeu.com/


Shtuar 16.06.2020 11:53