Publikimi i pamjeve të kryebashkiakut “dru”, Paloka paralajmëron justifikimin e Ramës

Ditën e djeshme gazetari investigativ Artan Hoxha publikoi pamjet e kryebashkiakut të Bulqizës teksa thithte një vizë “të bardhë”.

Nënkryetari i PD Edi Paloka ka reaguar me anë të një postimi në Facebook ju thotë se sot pritet të dalë kryeministri Rama dhe të flasë për çështjen.

“Sot pritet te dale Rama e te thote :” I bera une analizat ne nje laborator privat. Nuk ishte kokaine…”

Lidhur me pamjet, ka reaguar dhe vetë kryebashkiaku Lefter Alla i cili ka deklaruar se e gjitha është një montim.


Shtuar 23.01.2020 08:27