Pique mesazh prekës për Valverden

Ernesto Valverde nuk është më trajner i Barcelonës që nga mbrëmja e kaluar, me Quique Setien që ka marrë vendin e tij.

Dita e sotme ishte e mbushur me mesazhe për ish-trajnerin, teksa së fundmi një mesazh ka lënë edhe Gerard Pique, i cili ka shkruar në “Twitter”:

“Po lë ekipin duke fituar dy La Liga në dy vite. Ishte një ndër të punojë nën urdhrat e tua dhe shpresoj që të shkojë gjithçka mirë për ty. Gjithmonë është kënaqësi që jeta të të kryqëzojë me persona si ty. Një përqafim të madh për ty mister”, mbyll postimin e tij Pique


Shtuar 14.01.2020 16:41