Përplasen dy makina në hyrje të Pogradecit, raportohet për 6 të plagosur (VIDEO)

Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në hyrje të qytetit të Pogradecit, te tuneli.

Dy makina janë përplasur fort mes tyre dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur 3 persona.

Të plagosurit janë transportuar me urgjence drejt spitalit të Pogradecit.

Policia e mbërritur në vendngjarje ka nisur hetimet për rrethanat dhe shkaqet e aksidentit.


Shtuar 20.01.2020 18:41