Përfshihet nga flakët një kopësht në Burrel

Një vatër zjarri është shfaqur mëngjesin e sotëm në kopshtin numër 3 në qytetin e Burrelit.

Mwsohet se ka nisur evakuuimi i fëmijëve, ndërsa fatmirësisht nuk raportohet për persona të lënduar.

Dyshohet se zjarri është shkaktuar nga një shkëndije elektrike, por po hetohet ende lidhur me ngjarjen.

Policia dhe zjarrfikwsja ndodhen nw vendngjarje.


Shtuar 24.01.2020 08:32