Përdhunime, prerje koke dhe rrëmbime në mes të ditës: Si nisi e po mbaron janari (FOTO LAJM)

Edhe pse të gjithë po shpresonin që bashkë me 2019 të liheshin pas edhe përgjakjet dhe atentatet që na trondisin herë pas herë, e vërteta është ndryshe.

2020 ka nisur me vrasje dhe po vazhdon të mbajë një fytyrë të frikshme.

Shumë persona kanë humbur jetën, të tjerë janë plagosur e shqiptarët edhe njëherë janë zgjuar të frikësuar se jeta e tyre është në rrezik.

Në galeri mund të shihni të gjitha ngjarjet që e nisën këtë vit në mënyrën më të dhimbshme të mundshme. /albeu.com/


Shtuar 29.01.2020 08:15