“Pas një bashkëbisedimi vëllazëror”, Rama takohet me Thaçin

Kryeministri Edi Rama ka treguar në rrjete sociale se është takuar sot me Presidentin e Republikës së Kosovës Hashim Thaçi.

Madje ai ka publikuar dhe një foto ‘selfie’.

Rama e cilëson takimin me Presidentin e Kosovës vëllazëror teksa të dy shfaqen të qeshur.

“Me Presidentin e Kosovës, 🇦🇱👐🏿”, shkruan Rama.


Shtuar 5.06.2020 13:00