Pamje të frikshme: Përleshje masive mes tifozëve të Valencias dhe Barcelonës (VIDEO)

Tifozët e Barcelonës dhe ata të Valencias janë përfshirë në një sherr të madh.

Pak orë para fillimit të ndeshjes kryesore të kësaj xhiroje në La Liga, tifozët kanë shtyrë në maksimum tensionin.

Pamje të publikuara nga e përditshmja spanjolle ‘AS’ tregojnë rrahjen e madhe mes dy tifozerive të skuadrave.

Karrige, flakadane, dhe shumë mjete të tjera janë përdorur për të goditur kundërshtarët.


Shtuar 25.01.2020 14:33