Nuk “xhonglon” dot topin gjatë prezantimit në “Camp Nou”, plas gallata me blerjen e Barcelonës (VIDEO)

Sulmuesi Martin Braithëaite i cili u ble dje nga Leganes ka dështuar në prezantimin e parë si lojtar i Barcelonës, shkruan Albeu.com.

Në momentin që futbollisti po xhunglonte topin me kokë gjithçka shkoi huq, madje dhe më këmbë sërish ai nuk arrin të kordinohet me topin.

Kaq ka mjaftuar që faqja e madhe sportive “SportBidle” e cila ka 4 milion follow ka ironizuar blerjen e Barcelonës. Për më shumë ndiqni videon. /albeu.com/


Shtuar 21.02.2020 16:08