Nuk njeh moshë, Inis Gjoni me bikini është e preferuara e rrjetit (FOTO LAJM)

Regjisorja e shfaqjeve teatrale, Inis Gjoni duket sikur ka ndalur kohën.

Vajza me flokët kaçurrela të cilat nuk i ka ndryshuar asnjë moment, ndonëse është tashmë 44 vjeçe, vazhdon të ketë të njëjtën bukuri dhe të njëjtat forma trupore si në fillimet e veta televizive.

Isini është edhe mama e një vajze por kjo nuk e ka penguar të jetë në formën që dëshiron.

Së fundmi ka postuar disa foto me biki ku evidenton fizikun e saj dhe menjëherë komentet kanë shpërthyer në Instagramin e Inisit ku nuk vihet re asnjë koment negativ ndryshe nga ç’shohim në proflet e vajzave të famshme./albeu.com/


Shtuar 21.08.2020 09:34