Nuk i rezistoi karantinës, super mbesa e Berishës poston foto në mes të qytetit (FOTO LAJM)

Supermbesa e ish-kreut të PD-së, Sali Berisha, Dasara Malltezi ka vendosur ‘të thyejë’ karantinën pas një periudhe të gjatë e mbyllur në apartamentin e saj në Vjenë.

E veshur sport, me një xhaketë ngjyrë portokalli dhe xhinse të zeza, mbesa e Berishës ka listuarr rregullat që duhet t’i përmbahet, ndërsa ka dalë në kontakt me rrezikun e koronavirusit.

“Portokall, distancë, 1.5 metra largësi dhe pikturim në shtëpi”, – janë lista që duhet të përmbushë Dasara Malltezi, për të qenë e sigurtë.


Shtuar 5.05.2020 11:54