Njihuni me 12 vjeçarin që imiton perfekt Messin (VIDEO)

Mishal Abulais, vogëlushi 12 vjeçar ka aftësi të jashtëzakonshme me topin, shkruan Albeu.com.

Ai jeton në Kerala të Indisë) dhe luan për Maramangalam, dhe është në gjendje të imitojë në mënyrë të përkryer Leo Messin.

Është vetë vogëlushi që e ka publikuar videon në rrjetet sociale duke u bërë virale. /albeu.com/


Shtuar 12.05.2020 16:26