Momenti kur Di Maria turpëron keq Davies (VIDEO)

Alphonso Davies mbetet zbulimi i sezonit në Evropë dhe te Bayern Munich, por deri tani finalja ka qenë jo edhe aq e mirë dhe në nivele të larta, mbase emocionet dhe presioni i finales së parë në karrierë.

Kanadezi u kalua me topin mes këmbëve nga Di Maria dhe më pas nga Keher, duke marrë edhe karton të verdhë.

Shikoni pamjet më poshtë:


Shtuar 23.08.2020 20:11