Ministri i Sportit në Itali jep lajmin e madh për rinisjen e stërvitjeve në grup, ja data

Më 18 maj skuadrat e Serie A do të nisin zyrtarisht stërvitjen në grup bën të ditur SportMediaset.

Është vetë Ministri i Sportit në Itali i cili i ka dhënë dritën e gjelbër futbollit dhe sporteve të tjera.

Aktualisht skuadrat e Serie A kanë filluar stërvitjet, por vetëm në seanca individuale, me nga 6 lojtarë për grup. /albeu.com/


Shtuar 11.05.2020 16:55