Mes tyre edhe 2 shqiptare, si u veshën VIP-at në “Grammy Awards 2020” (FOTO LAJM)

Ditën e djeshme në Los Angeles u mbajt ceremonia e 62 e çmimeve Grammy.

Dhe si gjithmonë në ceremoni të këtij lloji, VIP-at përveç çmimeve konkurojnë në tapetin e kuq edhe se cili të shkëlqej më shumë.

Siç pritej veshjet e tyre ishin pompoze ku Ariana Grande triumofoi me veshjen më të bukur.

Mes VIP-ave ishin edhe 2 nga shqiptaret që na kanë bërë gjithmonë krenare, Dua Lipa dhe Beba Rexha.

Dua kishte zgjedhur të vishej fare thjesht me fund të bardhë saten dhe kanatjere të bardhë të thjeshtë.

Ndërsa Bebe tërhoqi të gjithë vëmëndjen me dekolten e hapur, xhaketë dhe pantallona të zeza.

Për më tepër ndiqni fotogaleirnë e mësipërme./albeu.com


Shtuar 27.01.2020 09:32