Me qafore, juristja joshëse shqetëson ndjekësit (FOTO LAJM)

Ajo ka gjithmonë vëmëndjen e ndjekësve për shkak të pozave të saj provokuese dhe “me spec”.

Por këtë herë Redona Koçi ka tërhequr vëmëndjen ndryshe.

Ajo ka publikuar në InstaStory një video teksa mban një qafore e cila përgjithësisht përdoret pasi pëson akident.

Redona nuk ka dhënë ndonjë informacion për këtë duke i lënë ndjekësit e saj të shqetësuar, por duket se nuk ka probleme serioze pasi është në gjendje të mbaj të update-ur Instagramin./albeu.com/


Shtuar 29.07.2020 08:26