Me mjekër dhe i dobësuar, Ermal Meta nuk njihet më (FOTO LAJM)

Këngëtari me origjinë shqiptare, por me famë të madhe në Itali dhe shumë i dashur për publikun, Ermal Meta na ka bërë gjithnjë krenarë me arritjet e tij. Dy vite më parë ai triumfoi në Sanremo me këngën “Non mi avete fatto niente” dhe në Eurovision arriti në Top 5.

Ditën e sotme Ermali ka postuar një foto të re në Instagram mirëpo gati nuk e njohëm. Këngëtari është tjetërsuar nga ndryshimi që ka bërë në pamje duke lënë mjekrën të rritet.


Shtuar 5.02.2020 14:32