Makina i rrotullohet 180 gradë në ajër, gjen vdekjen 35 vjeçari shqiptar

Një aksident i frikshëm i ka marrë jetën një shqiptari në Itali.

Makiana e tij sipas mediave fqinje, ka dalë nga rruga dhe është rrotulluar disa herë në fushat e Castel Guelfo në zonën e Bolognës.

Saimir Hoxhës, 35 vjeç gjeti vdekjen në aksidentin e regjistruar rreth orës 7 pasdite përmes Medesano.

Në vendin e ngjarjes shkuan menjëherë shërbimet e emergjencës, por për Saimir Hoxhën nuk mund të bëhej më asgjë.


Shtuar 8.09.2020 18:34