Loredana paska vetëm një problem me “Dhelpër dinake” (VIDEO)

Loredana theu sot heshtjen në një intervistë ekskluzive për Alaudin Hamitin në NIN të Klan Kosova.

Në intervistën që po vazhdon ende dhe që po transmetohet premierë në Youtube, rep-artistja më e kërkuar e momentit në nivel europian, foli për shumë gjëra në lidhje me jetën private dhe karrierën.

Mes tjerash, Loredana komentoi këngën ‘Dhelpër dinake’ të Mozzik që u komentua se i dedikohet asaj, pavarësisht mohimit nga ana e Mozzik.

Por, Lori duket ta ketë një problem që nuk lidhet me tekstin por videoklipin.

‘Nuk më ka pëlqy që i ka pasë 10 femra zhveshur. E mendoj pak ma ndryshe. Nuk kam qejf me i pa zhveshur. Mozzik nuk ka nevojë për femra zhveshur. Mozi është artist. Kënga i bëhet hit edhe nëse del vetëm’ – deklaroi Loredana.

‘E dija që pak e ka pas edhe për mu por më ka pëlqy kanga.Unë jam fanse e Mozit, nuk kam inat. E ndaj biznesin me privatësinë’ – shtoi reperja.


Shtuar 13.01.2020 21:27