Kush është Jori, modelja shqiptare që po mahnit Italinë (FOTO LAJM)

Ajo u bë e njohur nëpërmjet programit “Prive” të SportItalias por duket se ka ndërmend të mos largohet kollaj nga vëmendja.

Modelja me origjinë shqiptare, Jori Delli është një personazh shumë i ndjekur dhe i komnetuar në rrjete sociale, pasi nuk kursehet me fotografitë provokuese dhe bujare.

Bukuroshja 23-vjeçare, e rritur në Torino të Italisë, është bërë shpesh pjesë e kopertinave të modës, ndërsa në Instagram vijojnë të shtohen ndjekësit në mënyrë të shpejtë. /albeu.com/


Shtuar 2.02.2020 18:51