Kukësi-Partizani, dalin formacionet e supersfidës

Do të startojë në orën 19:00 në stadiumin e ri Kombëtar, supersfida mes Kukësit dhe Partizanit, që do të përmbyllë edhe javën e 19-të të Kategorisë Superiore.

Një takim tepër interesant që pritet të prodhojë emocion mjaft të madh, duke qenë se përballë janë 2 skuadra pretendente për të fituar titullin kampion. Të dy trajnerët kanë bërë publike edhe formacionet zyrtare që do të luajnë në këtë takim, ku nuk mungojnë surprizat.

FORMACIONET ZYRTARE:

KUKËSI: Xhika, Maliqi, Obanor, Teqja, Musta, Musolli, Limaj, Rroca, Abazaj, Gavazaj, Shkurtaj.

PARTIZANI: Hoxha, Belica, Bitri, Hakaj, Idrizi, Trashi, Ferati, Braun, Bardhi, Cinari, Solomon.


Shtuar 26.01.2020 17:23