Krijesa të çuditshme shfaqen në Ksamil, qytetarët thonë se janë peshkaqenë (VIDEO)

Mëngjesin e sotëm në Ksamil qytetarët kanë thënë se kanë parë krijesa të pazakonta në bregdet.

Ato madje janë filmuar nga një qytetar edhe pse pamjet nuk janë shumë të qarta.

Krijesat lëvizin në ujë dhe shihet se nxjerrin vetëm një pjesë të trupit të tyre lart. Qytetari shprehet i vendosur se janë peshkaqen shkruan joq.

Qytetari shkruan:

Prsh ne brigjet e ksamilit peshkaqen. Peshkaqen. Shikojeni ecjen qe bejn ne det. Nuk zhyten si delfin, I pash nga afer.


Shtuar 9.04.2020 13:11