Kërkohet zyrtarisht dorëheqja e Bartomeut! Tentativa e fundit për të mbajtur Messin

Takimi urgjent i Këshillit Drejtues dhe Administrativ të Barcelonas, sipas TyC Sport ka mbaruar.

drejtuesit e FC Barcelona i kanë kërkuar Josep Maria Bartomeu të japë dorëheqjen si president i klubit.

Kjo është tentativa e fundit që Leo Messi të ndërrojë mendje dhe qëndrojë te katalanasit duke mos u larguar pas dy dekadash.


Shtuar 25.08.2020 20:44