HOROSKOPI/ E diel, 4 tetor: Si do të mbyllet java për secilën shenjë

Dashi

Nesër ka mundësi që të debatoni me dikë, mendimet e të cilit janë të kundërta me tuajat. Kjo është një betejë të cilën ju nuk mund ta fitoni, prandaj duhet të gjeni një mënyrë për të qetësuar marrëdhëniet tuaja.

Demi

Para jush, nesër do të shfaqen mundësi të mira prandaj bëni mirë t’i shfrytëzoni ato. Në punë, njerëz të rëndësishëm janë duke ju vëzhguar, prandaj sigurohuni që jeni duke u sjellë ashtu sikurse duhet. Mendoni, flisni dhe veproni sikur të jeni më i miri.

Binjakët

Çdo gjë do të shkojë mirë për ju sot, kështu që tani është koha që ju të merreni seriozisht me një ide të cilën e keni lënë disi mënjanë. Mund të duket e pakuptimtë për njerëzit rreth jush, por për ju është e rëndësishme.

Gaforrja

Nuk duhet të jeni shumë kërkues tek të tjerët nesër. Mos u përpiqni t’i mbani gjërat ose njerëzit fort të lidhur pas jush sepse ka mundësi ti humbisni.

Luani

Nesër disa njerëz do përpiqen t’ju kundërshtojnë duke ju thënë se jeni duke vepruar gabim. Ndoshta ka ardhur momenti të merrni parasysh disa nga kritikat e bëra.

Virgjëresha

Duhet të ndaloni së bëri shpenzime të tepërta. Në këtë mënyrë do i kurseni vetes telashe dhe probleme me faturat.

Peshorja

Në këtë periudhë ju jeni të pandalshëm. Synoni më lart sesa keni synuar më parë dhe me të vërtet besoni se ato gjëra që keni dashur gjithmonë ti keni, tani do të keni mundësi ti merrni.

Akrepi

Nesër është një ditë e mirë për të filluar pak analizën e vetes apo edhe për tu konsultuar me persona të tjerë, të cilët mund t’ju ndihmojnë të lini pas problemet e kohëve të fundit. Filloni ta bëni jetën tuaj edhe më të thjeshtë.

Shigjetari

Nesër duhet të merrni përsipër rrezikun që të veproni ashtu si zemra po u drejton. Besoni se gjithçka do të funksionojë për të mirën tuaj.

Bricjapi

Situatat që deri dje janë dukur shumë të vështira, nesër do e gjejnë një zgjidhje. Guxoni dhe do arrini të realizoni synimet që dëshironi për karrierën tuaj.

Ujori

Përpjekjet tuaja nesër do habisin personat rreth jush. Ata nuk do arrijnë të kuptojnë burimin e energjisë tuaj. Por mos u ndalni, vazhdoni në këtë mënyrë.

Peshqit

Fakti që dikush është duke ju mbajtur sekrete, nuk ju lë të qetë. Ju duhet të lini pas dëshirën tuaj për të ditur gjithçka. Nëse diçka nuk është duke ju shqetësuar drejtpërdrejt, thjesht shmangeni atë.


Shtuar 4.10.2020 06:08