Haradinaj “plas bombën”: Në bisedat diplomatike Rama ka sharë liderat e Kosovës

Ramush Haradinaj foli në Open në Top Channel për raportin e tij me kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama.

Haradinaj e quajti Ramën një hajgarexhi i cili me padinë kundër tij e ka quajtur një akt të turpshëm.

‘Më lejoni tju them diçka. A ju duket mirë ju që Rama në takime me ndërkombëtarët ka sharë lidera kosovarë duke quajtur njërin gënjeshtar, njërin hipokrit dhe njërin neo-marksist.

“Ju duket mirë që Rama shan liderat e Kosovës”- tha Haradinaj.


Shtuar 23.01.2020 21:24