Gjuzi tregon “sekrete” profesionale: Hidhet në ajër e shënon rrafishatë (VIDEO)

Ditën e sotme deputeti Kujtim Gjuzi ka publikuar një video në rrjetin social Facebook, ku ka treguar një “sekret” profesional në gjykim të elitës sportive dhe artit shqiptar.

Ai ka realizuar një rrafishatë me një top kuq e zi, teksa shprehet se kështu imitonin dikur Mehdi Zhegën, por sot me kile me tepër.

Teksa topi qëllon në shenjë, nuk mungojnë as duartrokitjet dhe brohorimat e të pranishmëve, ndërkohë që dëgjohet kënga “Ec i rëndë si 100 kile”.

Në krah të tij shfaqet dhe brunja bukuroshja Silvana Bushati e cila pak kohë më parë u komentua gjatë pas deklaratës së Gjuzit për “ballkonin”.

“Mike dhe Miq SE SHPEJTI me…….

Moderim te Dr. SILVANA BUSHATI Nen/ Presidente AKADEMIA Kombetare Konservatore Albania

NE PRITJE PER EMISIONIN E SAJ TE RI NE NJE TELEVIZION KOMBETAR

GJUZI NE ”SEKRET” PROFESIONAL ”GJYKIM” TE ELITES SPORTIVE DHE ARTIT”, shkruhet krahas videos.


Shtuar 14.09.2020 09:56