Gjendet i dekompozuar një person brenda banesës

Një ngjarje e rëdnë ka ndodhur në Berat ku është gjetur i dekompozuar një person brenda banesës së tij.

Bëhet fjalë për një burrë të moshës rreth 75-vjeç dhe prej vitesh jetonte i vetëm.

Mësohet se i moshuari jetinte vetëm në ish-konviktin e Shkollës Industriale.

Në vendngjarje kanë mbërritur forca të policisë dhe zjarrëfikëses ku po bëhet nxjerrja e trupit nga banesa.


Shtuar 12.07.2020 19:02