Fantastik Messi, shënon 3 gola për 30 minuta (VIDEO)

Barcelona dhe Messi nuk kanë ndërmend të ndalen në ndeshjen e sotme ndaj Eibar.

Pas golit të parë në mimutën 14′, kapiteni ka dyfishuar shifrat në minutëm e 37′ dhe vetëm 3 minuta më vonë argjentinasi plotëson hat-trikun. /albeu.com/


Shtuar 22.02.2020 15:52