Ermal Mamaqi tregon “sekretin” e suksesit, kush është guruja që fshihet pas tij

Moderatori dhe aktori i humori Ermal Mamaqi kohët e fundit, ka vendosur të ndajë me të gjithë një seminar ku flet se si mund të bëhesh i suksesshëm e të fitosh para.

Ai gjithashtu ka treguar se si arrin të jetë i sukseshëm dhe të menaxhojë një ditë mjaft të ngarkur dhe me impenjime.

Por pas gjithë atyre, ai sot ka vendosur të tregojë kush është guruja e tij.

Ai falenderon Guru Purnimapër të gjitha leksionet dhe mësimet që i ka dhënë përsa i përket lumturisë dhe lidershipit.

Teksa ndan në Instagram një foto të tij, Mamaqi shkruan “Gëzuar Guru Purnima
dhe faleminderit për të gjitha mësimet Master 🙏 ☺😇”./albeu.com


Shtuar 5.07.2020 17:53