E takoni Ronaldinhon? Është më mirë t’i mbash këmbët të mbyllura (VIDEO)

Ronaldinho njhet për spektaklin e madh që ofronte në fushë.

Braziliani ishte një nga të talentuarit në botë kjo për faktin se ai ishte i vetmi që vallzonte në fushë me topin, shkruan Albeu.com.

Ish-sulmuesi i Barcelonës dhe i Milanit në një video e bërë në vitin 2017 por e publikuar sot nga La Gazzeta dello Sport”, ai shihet teksa ja kalon topin poshtë këmbve një atleti.

Për më shumë shikoni spektaklin. /albeu.com/


Shtuar 2.01.2020 18:45