E rëndë në Vlorë, gruaja gjen vdekjen pasi u hodh nga kati i pestë

Një grua në vlorë i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga kati i pestë i pallatit ku banonte.

Sipas policisë, viktima e identifikuar me inicialet P.B., 54 vjeç, dyshohet se vuante nga depresioni.

Ajo jetonte e vetme në banesë. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 26.09.2020, në lagjen “Pavarsia 2”, është konstatuar pa shenja jete shtetasja P.B., 54 vjeç, banuese në Vlorë. Kjo shtetase dyshohet se vuante nga depresioni dhe dyshohet se është hedhur nga banesa e saj nga kati i pestë i pallatit ku banonte e vetme ku si pasojë ka ndërruar jetë.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.


Shtuar 26.09.2020 06:45