Vdes në helikopter 37-vjeçarja, helmoi veten pasi ish-bashkëshorti i mori vajzën në Itali

Ka ndërruar jetë 37-vjeçara nga Saranda e cila u vetëhelmua pasi bashkëshorti i cili i kishte kishte marrë vajzën 12-vjeçare në Itali dhe policia bën me dije se ky ishte dhe shkaku i veprimit të 37-vjeçares.

Ajo u nis menjëherë me helikopter drejt Spitalit Ushtarak në Tiranë por nuk arriti të mbijetonte. /albeu.com/


Shtuar 5.09.2020 15:30