Tërmeti lëkund Shqipërinë, sa ishte magnituda

Duket se tërmetet akoma nuk e kanë harruar Shqipërinë.

Vetëm pak minuta më parë një tërmet me magnitudë 3.3 i shkallës Richter ka goditur vendin tonë.

Epiqendra ka qenë në det ndërkohë që është ndjerë në Tiranë dhe Durrës.

Vijon…


Shtuar 19.03.2020 09:32