Presidenti Thaçi i nënshtrohet operacionit

Pas komplikacioneve me veshkat, presidenti Hashim Thaçi i është nënshtruar një operacioni.

Thaçi sapo ka dalë nga operacioni në QKUK, i cili ka shkuar me sukses dhe është në gjendje të mirë shëndetësorë.

Kujtojmë se ditët e fundit, presidenti ka pasur shqetësime të shumta dhe është parë shpesh pranë spitalit.


Shtuar 23.04.2020 15:42