Plagoset me thikë 16 vjeçari

Një 16-vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë pas jë sherri të ndodhur mesditën e sotme në zonën e Sukthit.

Dyshohet se 16 vjeçari është plagosur pas një zënke dhe është transportuar më urgjencë për në spital.

Adoleshenti është identifikuar si Elvin Zira.


Shtuar 22.09.2020 13:55