Diletta Leotta shfrytëzon ndalesën e Serisë A, arratiset në male (FOTO LAJM)

Prezantuesja e “Dazn” po pushon në male, dhe si gjithmonë ajo ndau disa fotografi me ndjekësit e saj të shumtë në Instagram.

Ajo ka shfrytëzuar rastin me ndërprejen e Serisë A duke kaluar kohëne lirë në doborë. /albeu.com/


Shtuar 5.03.2020 17:53