CHAMPIONS/ Barcelona – Napoli, formacionet zyrtare (FOTO LAJM)

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Barcelona – Napoli.

Në kuadër të 1/16-ës së finales, Barcelona pret Napolin në ‘Camp Nou’.

Kjo ndeshje do të jetë e dyta, pasi e para në ‘San Paolo’ përfundoi baras 1:1.

Ndeshja mes Barcës dhe Napolit do të luhet me fillim nga ora 21:00.


Shtuar 8.08.2020 17:54