Bëri veprime të turpshme ndaj dy të miturave, kapet 56 vjeçari

Policia e Durrësit ka arrestuar një 56-vjeçar pasi ka kryer veprime të turpshme ndaj dy të miturave.

Mësohet se të miturat ishin të moshës 9 dhe 13 vjeç.

Polcia bën me dije se nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës u arrestuan në flagrancë shtetasit:
R. S., 56 vjeç, banues në Durrës, pasi ka kryer veprime të turpshme ndaj 2 të miturave, 9 dhe 13 vjeç.


Shtuar 8.07.2020 08:02