Aksidenti pranë tunelit të Elbasanit, humb jetën 1 vajzë e plagosen 3 të tjera

Aksidenti pranë tunelit në Elbasan, i ka marrë jetën një vajzë të re.

Ndërkohë dyshohet se janë plagosur tre të tjera.

Mësohet se një vajzë e cila ishte pasagjerë në një prej automjeteve të përplasura ka mbetur brenda në automjet dhe pritet ndërhyja e forca zjarrfikëse për ta nxjerrë atë.


Shtuar 13.09.2020 18:15